SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
FM21 H3/HJ
FM21
Våra lag
FM21 H2
FM21 H3/HJ
P07-09 Mibf/Fib
P11-13
P Blå Hammarvallen
PF Grön Hammarvallen
Bollskola Hammarvallen
Violen/Näckrosen
F08-10
Korp/Motion Herr
Styrelsen
F04-07 Historik
P03-06 MIBF/FIB Historik
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
FM21
Våra lag
FM21 H2
FM21 H3/HJ
P07-09 Mibf/Fib
P11-13
P Blå Hammarvallen
PF Grön Hammarvallen
Bollskola Hammarvallen
Violen/Näckrosen
F08-10
Korp/Motion Herr
Styrelsen
F04-07 Historik
P03-06 MIBF/FIB Historik
FM21
Innebandy
JUNIORER
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Herrar Division 3
2023/24: Herrar Division 3
2023/24: Herrar Division 3
2023/24: Herrjunior DM Grupp A
2023/24: Träningsmatch Herr
2020/21: Herrjunior Södra
2018/19: Pantamera Herrjunior 99-01
2017/18: Pantamera Herrjunior 99-00
2017/18: Träningsmatch HJ
SEPTEMBER 2023
09
10:00
lör
10:00
Björkestahallen
FM 21
- Nykvarns IF
2 - 2
09
12:00
lör
12:00
Furuborghallen
Torshälla IBK HJ -
FM 21
2 - 1
09
14:00
lör
14:00
Furuborghallen
FM 21
- Onyx IBS
2 - 4
09
18:00
lör
18:00
Björkestahallen
Telge SIBK -
FM 21
1 - 5
17
16:00
sön
16:00
Gnesta Sporthall
IFK Gnesta U-lag -
FM 2021 U H3
7 - 6
29
19:00
fre
19:00
Hammarvallen
FM 2021 U-lag
- IFK Gnesta U-lag
9 - 10
OKTOBER 2023
08
18:00
sön
18:00
Stiga Sports Arena A2
Torshälla IBK U-lag Svart -
FM 2021 U-lag
13 - 3
13
19:00
fre
19:00
Malmköpings Sporthall
FM 2021 U-lag
- Telge SIBK U-lag
2 - 9
20
19:00
fre
19:00
Hammarvallen
FM 2021 U-lag
- Nykvarns IF U-lag
5 - 8
NOVEMBER 2023
10
19:00
fre
19:00
Malmköpings Sporthall
FM 2021 U-lag
- IFK Mariefred
6 - 11
18
11:45
lör
11:45
Thomas Arena
Strängnäs IBK U-lag -
FM 2021 U-lag
15 - 5
26
14:00
sön
14:00
Hammarvallen
FM 2021 U-lag
- Katrineholms IBF U-lag
5 - 10
DECEMBER 2023
16
14:30
lör
14:30
Hammarvallen
FM 2021 U-lag
- Eskilstuna Nyfors IK
7 - 12
JANUARI 2024
12
19:30
fre
19:30
Gnesta Sporthall
IFK Gnesta U-lag -
FM 2021 U-lag
12 - 10
28
17:00
sön
17:00
Västergård Arena A
Telge SIBK U-lag -
FM 2021 U-lag
6 - 6
FEBRUARI 2024
03
15:30
lör
15:30
Björkestahallen
Nykvarns IF U-lag -
FM 2021 U-lag
10 - 6
13
19:00
tis
19:00
Rosvalla C-hall
Onyx IBS U-lag -
FM 2021 U-lag
8 - 5
16
19:00
fre
19:00
Hammarens IP
IFK Mariefred -
FM 2021 U-lag
7 - 8
23
19:00
fre
19:00
Malmköpings Sporthall
FM 2021 U-lag
- Strängnäs IBK U-lag
10 - 22
MARS 2024
02
14:30
lör
14:30
Duveholmshallen A
Katrineholms IBF U-lag -
FM 2021 U-lag
12 - 2
17
14:30
sön
14:30
Hammarvallen
FM 2021 U-lag
- Onyx IBS U-lag
7 - 12
24
17:00
sön
17:00
Skjulstahallen A
Eskilstuna Nyfors IK -
FM 2021 U-lag
8 - 4
Våra Sponsorer
Diamantsponsorer
Silversponsorer
Bronssponsorer
Samarbetspartner